Volám sa Martin Babocký,

baví ma veľa vecí, no predovšetkým je to investovanie a biznis. To sú nosné témy tohto blogu.

 

Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor bankovníctvo. Som bývalý člen AIESEC Bratislava – tím External relations. Počas mojich gymnaziálnych čias som bol členom Mestského parlamentu mládeže v Leviciach. V lete 2015 som bol na 3,5 mesiaca v USA na programe Work&Travel. Som zakladateľom facebook iniciatívy “Zlepšime Vianoce ľuďom bez domova”, do ktorej sa počas Vianoc 2015 zapojilo približne 200 ľudí.

Mám 3 ročné skúsenosti z Privátneho bankovníctva dvoch slovenských bánk, 1,5 roka som pracoval ako akciový analytik pre hedž fond Infinity Capital, momentálne je to pozícia Investičný analytik pre Fincentrum. Môžete ma vidieť rozprávať o ekonomických témach v televízii TA3. Vediem investičný YouTube kanál s názvom Martin Babocky, takisto rovnomenný podcast o investovaní. Vykonávam aj služby investičného sprostredkovateľa. Okrem svojho webu píšem aj pre Forbes.sk.

Rád športujem, chodím do fitka, baví ma basketbal, bojové športy a preteky Spartan Race. Mám rád Slovensko, chcem tu zostať a pomáhať budovať krajinu, ekonomiku, povedomie o investičných trhoch a finančnú gramotnosť.

Na investičných trhoch sa pohybujem 9 rokov. Vo svojich začiatkoch som na pár rokov pričuchol tradingu, zúčastnil som sa zopár súťaží a dosiahol som nasledujúce:

  • 1.miesto v súťaži Forex Cup Young 2014, ktorá bola organizovaná medzi vysokoškolskými študentmi na Slovensku (víťazné mesačné zhodnotenie 1462%)
  • finalista Tradingovej súťaže s Live obchodovaním v hoteli Kempinski v Bratislave

Časom som sa však pri rozhodovaní o ceste tradera alebo investora rozhodol takto: https://www.youtube.com/watch?v=2WRThlO3H0E


Verím, že každý sme si strojcom svojho šťastia, preto nečakám, kým mi padne z oblohy,

ale idem si poň vlastným pričinením.


KONTAKT

Ak by ste si chceli dohodnúť spoluprácu akéhokoľvek charakteru, napíšte mi.

e-mail: martin.b.babocky@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/martin.babocky.investor/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/martin-babocky-79307397

Instagram: https://www.instagram.com/martin.babocky/


NAPÍŠTE MI

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Predmet

Vaša správa