O mne

Na investičných trhoch sa pohybujem už 12. rok, prešiel som si viacerými pracovnými pozíciami a získal široké skúsenosti. Primárne sa venujem individuálnej správe investícií klientov.

Martin Babocký

Mojim cieľom je pomáhať ľuďom prostredníctvom šírenia povedomia o investovaní a finančnej gramotnosti.

Už od mladého veku som bol veľmi aktívny – na gymnáziu som sa stal členom Mestského parlamentu mládeže v Leviciach. Počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave, odbor bankovníctvo, som sa zúčastnil programu Work&Travel a bol som súčasťou medzinárodnej študentskej organizácie AIESEC.

Vo voľnom čase rád športujem – chodím do fitka, baví ma basketbal a bojové športy. Oddychujem pri dobrej knihe alebo pohári kvalitnej whisky. Keďže človek nikdy nevie dosť na to, aby si mohol povedať, že sa môže prestať učiť, rád sa v ekonómii a histórii finančných trhov naďalej neustále vzdelávam.

12 mil. €

je suma, ktorú aktuálne osobne spravujem svojim klientom

450 +

stabilných klientov mi verí zo svojimi investíciami

12 rokov

sa pohybujem na finančných trhoch

Pracovné skúsenosti

3 roky som pracoval ako privátny bankár v dvoch slovenských bankách, neskôr som sa stal akciovým analytikom pre hedge fond Infinity Capital a následne investičným analytikom pre vtedajšie Fincentrum, dnes Swiss Life Select Slovensko.

Momentálne sa naplno venujem správe investícií klientov ako investičný sprostredkovateľ, svojim online investičným aktivitám a správe rodinného investičného portfólia.

Z času na čas ma môžete vidieť rozprávať o ekonomických témach v televízii, na TA3 alebo v RTVS či v Pravda TV. Vediem YouTube kanál, kde sa snažím podeliť o svoje investičné vedomosti a taktiež spolutvorím podcast BMT Business Money Talks. Okrem svojho webu píšem aj pre Forbes.sk a postoj.sk.

Kde v médiách ma môžete vidieť