Volám sa Martin Babocký,

baví ma veľa vecí, no predovšetkým je to investovanie a finančné trhy. To sú nosné témy tohto webu.

 

Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor bankovníctvo. Som bývalý člen AIESEC Bratislava – tím External relations. Počas mojich gymnaziálnych čias som bol členom Mestského parlamentu mládeže v Leviciach. V lete 2015 som bol na 3,5 mesiaca v USA na programe Work&Travel. Som zakladateľom facebook iniciatívy “Zlepšime Vianoce ľuďom bez domova”, do ktorej sa počas Vianoc 2015 zapojilo približne 200 ľudí.

Mám 3 ročné skúsenosti z Privátneho bankovníctva dvoch slovenských bánk, 1,5 roka som pracoval ako akciový analytik pre hedž fond Infinity Capital, nasledujúce necelé 2 roky to bola pozícia Investičný analytik pre Fincentrum. Momentálne sa naplno venujem správe investícií klientov ako investičný sprostredkovateľ, svojim online investičným aktivitám a správe rodinného investičného portfólia. Z času na čas ma môžete vidieť rozprávať o ekonomických témach v televízii TA3. Vediem investičný YouTube kanál s názvom Martin Babocky. Okrem svojho webu píšem aj pre Forbes.sk a postoj.sk.

Rád športujem, chodím do fitka, baví ma basketbal a bojové športy. Som začínajúcim milovníkom whisky a dobrých kníh. Mám rád Slovensko, chcem tu zostať a pomáhať budovať krajinu, ekonomiku, povedomie o investičných trhoch a finančnú gramotnosť.

Na investičných trhoch sa pohybujem 10. rok. Vo svojich začiatkoch som na pár rokov pričuchol tradingu. Časom som sa však pri rozhodovaní o ceste tradera alebo investora rozhodol takto: https://www.youtube.com/watch?v=2WRThlO3H0E


Verím, že každý sme si strojcom svojho šťastia, preto nečakám, kým mi padne z oblohy,

ale idem si poň vlastným pričinením.


KONTAKT

Ak by ste si chceli dohodnúť spoluprácu akéhokoľvek charakteru, napíšte mi.

e-mail: martin.b.babocky@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/martin.babocky.investor/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/martin-babocky-79307397

Instagram: https://www.instagram.com/martin.babocky/


NAPÍŠTE MI

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Predmet

Vaša správa