Správa investícií a majetku

Nemáte čas na vzdelávanie sa v oblasti financií a sledovanie finančných trhov? Ponúkam vám služby správy investícií a majetku.

Profesionálna správa investícií

Moju službu správy investícií a majetku využívajú klienti, ktorí sú úspešní v tom, čo robia a v drvivej väčšine sa jedná o iné oblasti ako financie. Každý sa venujeme niečomu inému a tak to má byť. Pri nadobudnutí určitého majetku, resp. určitého mesačného príjmu si ľudia niekedy uvedomia, že síce vedia, že udržať a zveľaďovať majetok prostredníctvom investícií je dôležité, no sami na to nemajú čas či chuť venovať sa tomu do hĺbky. Preto volia profesionálnu správu majetku a vkladajú tak do mňa dôveru, ktorú chcem dlhodobo napĺňať.
 
Zabezpečujem komplexnú finančnú správu pre všetkých mojich klientov a snažím sa byť čo najviac nápomocný pri ich finančných rozhodnutiach, ktoré formujú ich budúcnosť.
 
Napíšte mi, som tu pre vás. Viem vám sprostredkovať kvalitné investičné možnosti s viacerými výhodami oproti bežne prístupným možnostiam na trhu. Rád sa stanem vašim dvorným finančníkom. Budem vám na investície dohliadať a monitorovať ich za vás. Vy budete mať vo mne partnera, každý rok si spolu sadneme, predebatujeme si vývoj vášho investičného portfólia, situáciu na finančných trhoch a jej vplyv na vaše investície. Pravdaže k svojmu investičnému účtu máte transparentný a neobmedzený prístup a môžete s nimi postupne:

Spôsob mojej práce

Každý môj klient je osoba s individuálnym príbehom, schopnosťami a predstavou o budúcnosti. Preto je mojou úlohou ušiť na mieru každému klientovi špecifický finančný a investičný plán, či už je jeho cieľom budovanie majetku ako takého, predčasný dôchodok a z neho plynúca privátna renta, zabezpečenie svojich detí do budúcna alebo jednoducho život podľa svojich predstáv.
 
Zakladám si na dlhodobej spolupráci, kde má klient vo mne partnera – dvorného finančníka. Každý rok máme minimálne jedno osobné stretnutie, na ktorom si predebatujeme vývoj vášho investičného portfólia, situáciu na finančných trhoch a jej vplyv na vaše investície.  Klientom zabezpečujem pravidelné mailové informovanie o stave trhov a o investičných príležitostiach. O ekonomike a finančných trhoch môžu moji klienti čítať v mojich príspevkoch pre Forbes.sk, postoj.sk alebo vidieť  v televízii TA3 či RTVS. Mojou úlohou je dohliadať na klientovo investičné portfólio, sledovať zaňho trhy a on sa pokojne môže venovať svojím aktivitám.
 
Ak máte záujem o osobné stretnutie alebo telefonickú konzultáciu, pokojne mi napíšte.

Martin Babocký

Kontakt

Kontaktujte ma

Máte záujem o správu investícií a majetku? Dajte mi vedieť a rád s vami preberiem všetky možnosti osobne alebo online.