Konzultácie

Hľadáte investičné poradenstvo, pomoc s výberom správneho investičného portfólia či kontrolu vašich existujúcich investícií?

Ideálny začiatok každej spolupráce

Profesionálne konzultácie

Mnohí z nás sa v posledných rokoch možno stretli s pojmami ako ETF, podielové fondy, aktívne / pasívne investovanie, no stále sa v nich nevyznáte alebo nechcete venovať veľa času hľadaniu tých najefektívnejších foriem investovania? Ak potrebujete nasmerovať, vytvoriť investičnú stratégiu, objasniť veci alebo s niečím poradiť, neváhajte sa na mňa obrátiť.

99 €/hod.

Na konzultáciách najčastejšie radím s:

Ideálny začiatok každej spolupráce

Profesionálne konzultácie

Mnohí z nás sa v poslednom čase možno stretli s pojmami ako ETF, podielové fondy, aktívne / pasívne investovanie atď. ale možno sa v nich stále nevyznáte alebo nechcete venovať veľa času hľadaniu tých najefektívnejších foriem investovania Ak potrebujete nasmerovať, vytvoriť investičnú stratégiu, objasniť  alebo s niečím poradiť, neváhajte sa na mňa obrátiť pokiaľ:

80 €/hod.

Na konzultáciách najčastejšie radím s:

Pri osobnej konzultácii dokážem zodpovedať nasledovné otázky:

Martin Babocký

Čo vám konzultácia prinesie?

 Môžete sa dozvedieť veľa potrebných vecí, ktoré môžu zmeniť vaše investičné smerovanie k lepšiemu. Verím, že absolvovaním spoločnej konzultácie vnesiem svetlo do niekedy tmavého či neprehľadného investičného sveta.

Kontakt

Kontaktujte ma

Máte záujem o naplánovanie konzultácie alebo iné otázky? Neváhajte mi hneď napísať a čo najskôr sa vám ozvem.