Správa investícií a majetku

Moju službu správy investícií a majetku využívajú klienti, ktorí sú úspešní v tom, čo robia a v drvivej väčšine sa jedná o iné oblasti ako financie. Každí sa venujeme niečomu inému a tak to má byť. Pri nadobudnutí určitého majetku, resp. určitého mesačného príjmu si ľudia uvedomia, že síce vedia, že udržať a zveľaďovať majetok prostredníctvom investícií je dôležité, no sami na to nemajú čas či chuť venovať sa tomu do hĺbky. Preto volia profesionálnu správu majetku a vkladajú tak do mňa dôveru, ktorú chcem dlhodobo napĺňať.
_
Snažím sa zabezpečiť komplexnú finančnú správu v rámci celej rodiny mojich klientov a byť im tak nápomocný pri ich finančných rozhodnutiach, ktoré formujú budúcnosť ich a ich potomkov.
_
Napíšte mi, som tu pre vás. Viem vám sprostredkovať skvelé investičné možnosti s viacerými výhodami oproti bežne prístupným možnostiam na trhu. Rád sa stanem vašim dvorným finančníkom. Budem vám na investície dohliadať a monitorovať ich za vás. Vy budete mať vo mne partnera, každý polrok alebo rok si spolu sadneme, predebatujeme si vývoj vášho investičného portfólia, situáciu na finančných trhoch a jej vplyv na vaše investície. Vy máte k svojim investíciám prístup.
_
Investíciami, ktoré spoločne robíme, si môžete:
  • bezpečne vybudovať slušný majetok
  • nasporiť zaujímavú sumu na dôchodok
  • predčasne splatiť hypotéku
  • ísť predčasne spokojne do dôchodku
  • zanechať dedičstvo deťom a zabezpečiť ich do života

Teším sa na našu spoluprácu!

Spôsob našej spolupráce
Každý môj klient je osoba s individuálnym príbehom, schopnosťami a predstavou o budúcnosti. Preto je mojou úlohou ušiť na mieru každému klientovi špecifický finančný a investičný plán, či už je jeho cieľom budovanie majetku ako takého, predčasný dôchodok a z neho plynúca privátna renta, zabezpečenie svojich detí do budúcna alebo jednoducho život podľa svojich predstáv.
_
Zakladám si na dlhodobej spolupráci, kde má klient vo mne partnera – dvorného finančníka. Každý rok máme minimálne jedno osobné stretnutie, na ktorom si predebatujeme vývoj vášho investičného portfólia, situáciu na finančných trhoch a jej vplyv na vaše investície.  Klientom zabezpečujem pravidelné mailové informovanie o stave trhov a o investičných príležitostiach. O ekonomike a finančných trhoch môžu moji klienti čítať v mojich príspevkoch pre Forbes.sk, postoj.sk alebo vidieť v mojich občasných zhrnutiach v televízii TA3. Mojou úlohou je dohliadať na klientovo investičné portfólio, sledovať zaňho trhy a on sa pokojne môže venovať svojmu.
_
Ak máte záujem o osobné stretnutie alebo telefonickú konzultáciu, pokojne mi napíšte:
_

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Predmet

Vaša správa