PREMIUM KLUB predstavuje prémiový obsah tohto webu, benefit navyše. Nájdete tu kvalitné investičné informácie, na ktorých vypracovaní musím stráviť viacej času a majú vysokú úžitkovú hodnotu. Pomôžu vám lepšie porozumieť akciovým trhom aj konkrétnym firmám.

Staň sa členom PREMIUM KLUBU a získaj:

  • moju hĺbkovú analýzu konkrétnej firmy
  • náhľad do časti môjho portfólia (presne aké akcie držím, za koľko som ich kúpil, aký mám na nich zisk a prečo som ich kúpil-ako súčasť Investičných listov)
  • newsletter zvaný Babockého investičné listy (info do mailu o témach a udalostiach z investičných trhov, o ktorých by ste mali vedieť + moje názory, tipy a triky)
  • ukazovatele recesie (prístup, aktuálne hodnoty a moje komentáre k ukazovateľom, ktoré sledujem kvôli lepšej príprave na krízy na trhoch-súčasť Investičných listov)
  • zľavu na investičný kurz (po 6 mesiacoch členstva v PREMIUM KLUBE ponúkam 30% zľavu na môj Investičný kurz)

Tento kvalitný obsah je prístupný pre predplatiteľov za 17,99€ mesačne. Pri 3-mesačnom predplatnom je cena 49,99€ (čo vychádza 16,66€/mes) a pri 6-mesačnom je cena 94,99€ (čo vychádza 15,83€/mes).


REGISTRUJ SA TU


Akým spôsobom budeš mať prístup k tomuto kvalitnému prémiovému obsahu?

Každý druhý týždeň v nedeľu ti pošlem email, kde budeš mať všetko pekne pokope. Jeden krát Investičné listy, ďalší krát analýzu firmy. Automaticky získaš prístup do skupiny PREMIUM KLUB na facebooku, kde budeš môcť aj hlasovať za firmu, na ktorú spravím najbližšiu analýzu.

Teším sa na našu spoluprácu 🙂

Ukážka Investičných listov