Staň sa profi investorom

Vediem koučingy, kde čas venujeme špecifickej oblasti finančných trhov: investovaniu. Väčšinu času venujeme schopnosti investovania do kvalitných akcií, porozumeniu finančných trhov, ich vývoju, zákonitostiam a správaniu sa všetkých subjektov na trhu. Jedná sa teda o investičný 4-týždňový kurz (alebo 2-týždňový intenzívny kurz)

Počas 4 týždňov ti ukážem:

 • čo je potrebné na začiatok investovania
 • pohľad dovnútra hodnotového investovania
 • konkrétne kritériá a ukazovatele pre výber tých správnych akcií
 • investovanie do dlhopisov
 • vplyv centrálnych bánk na dlhopisové a akciové trhy
 • zasvätenie do tajov finančných trhov

ČO PONÚKAM:

Mojim cieľom je poskytnúť vám ako mojim klientom hodnotný koučing, vďaka ktorému budete môcť sami ziskovo investovať.

 

Investičná časť

Koučing venujem školeniu investorov v stratégii s názvom Value investing – hodnotové investovanie. Jedná sa o investovanie do akcií a dlhopisov. Je to spôsob, ktorý spropagoval Benjamin Graham, no najvýznamnejším zástancom tohto štýlu je Warren Buffett, najbohatší svetový investor.

V koučingu postupujeme podľa nasledovných bodov:

 1. Investície a špekulácie
 2. Historický vývoj akciových trhov
 3. Inflácia
 4. Bezpečnostný vankúš
 5. Konkrétne kritériá výberu akcií
 6. Stretégie najznámejších svetových investorov
 7. Krízy a recesie
 8. Vplyv centrálnych bánk na trhy

 

UKÁŽEM VÁM SPÔSOB, KTORÝM SA MÔŽETE DOPRACOVAŤ K 2-CIFERNÝM ZHODNOTENIAM

 

Koučing vždy prispôsobujem potrebám klienta. Ak sa jedná o úplného začiatočníka, prejdeme si každú oblasť fungovania ekonomiky a finančných trhov. Ak sa jedná o skúseného investora, budeme sa detailne venovať tým častiam, v ktorých sa mu nedarí.Vyberte si z nasledovných koučingov ten, ktorý je pre vás najvhodnejší

 DISCLAIMER K CENNÍKU A KOUČINGOM

Toto sú moje ceny a stojím si za nimi. Je to cena za 4 týždne, nie za hodinový kurz ako to býva obvykle. Počas štyroch týždňov sa môžeme porozprávať do hĺbky o každom zákutí finančných trhov, počas tohto obdobia vám poviem o všetkom, čo je dôležité vedieť, ak chcete obchodovať alebo investovať. Mne nemal kto vysvetliť finančné trhy na začiatku mojej invest kariéry. Ja som sa to učil sám posledných 7 rokov. V súčasnosti majú začínajúci burziáni oveľa jednoduchšiu pozíciu, môžu sa trhom priučiť z viacerých strán.

Ukážem vám konkrétne stratégie, ktoré môžete bez problémov začať používať. Osobne som veľkým zástancom hodnotového investovania. Ja vám ukážem dvere, vy nimi musíte prejsť. Nečakajte, že vám poviem zázračnú stratégiu, ktorá platí v každom prípade a vždy na 100%. Môžeme dvaja sedieť pred počítačom, pozerať sa na ten istý graf a každý ho vidí zo svojho subjektívneho pohľadu. Ukážem vám však ako uvažujem ja. A od vás budem chcieť, aby ste mi ukázali ako uvažujete vy. Môžeme sa navzájom od seba veľa naučiť. A lepšie sa pozerať na trhy. A potom môžete očakávať, že to prinesie ovocie a budete ziskovo investovať a obchodovať. Pretože ziskovo obchodovať sa človek nenaučí lusknutím prsta či pozretím si videa. Je to proces. Preto sa učíme od skúsenejších. Ja do toho s vami pôjdem rád.*

Koučing Premium: detailný 4-týždňový program, kedy sa vám budem snažiť odovzdať všetky informácie a vedomosti, ktoré som počas siedmych rokov na trhov získal a zodpovedať všetky vaše otázky

Koučing Gold: navyše poskytnem 2 mesačný konzulting pri vašom investovaní/obchodovaní. (Zo začiatku je veľmi dôležité konzultovať každý váš vykonaný obchod s koučom. Kouč vám zhodnotí vstupy, výstupy z obchodov a možnosti ako ich vylepšiť. Ďalej vás kouč bude školiť v psychológií priamo počas obchodovania, hovoriť vám, čo robíte zle a čo dobre. Konzulting pri obchodovaní je podľa mňa najužitočnejšia pomoc, ktorú začínajúci obchodník môže dostať.)

 

Niektorí sa možno pýtajú: Prečo učíš druhých, keď sám obchodovať vieš a načo dávaš ostatným svoje know-how?

Moja odpoveď je, že môžem presne do detailu každému jednému človeku povedať ako obchodujem, no každý má vlastný rozum a nikdy neotvorí obchod na detail presne ako ja. Moje poznatky si môže vziať k srdcu, no obchod vidí svojimi očami a môže doň vstúpiť rôznymi spôsobmi. Moje rady mu môžu len pomôcť a dodať pohľad iného úspešného investora. Rozhodol som sa ukázať cestu začínajúcim/trápiacim sa investorom, pretože viem, aké je to učiť sa sám bez toho, aby som vedel čo a kde hľadať.

 

Pri koučovaní sa riadim Etickým kódexom a záleží mi na dodržiavaní nasledovného:

 • predovšetkým mi ide o záujmy klienta, snažím sa maximálne pomôcť pri ceste za úspešným investovaním
 • dodržiavam diskrétnosť, naše rozhovory sú čisto súkromné a tretím osobám neposkytujem žiadne vaše informácie
 • odovzdávam vám všetko, čo viem aj ja
 • ku všetkým klientom pristupujem starostlivo a rovnocenne
 • rešpektujem názory a obchodné/investičné stratégie svojich klientov

 

Vybrali ste si z ponuky?

Kontaktujte ma cez formulár nižšie alebo na môj e-mail: martin.b.babocky@gmail.com

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Predmet

Vaša správa